O nas

serce_maleWitamy na Polonijnym portalu randek w USA MyRazem.com
Miłość, szczęście, fascynacja…czy właśnie tego szukasz? Portal www.myrazem.com został stworzony z myślą o ludziach poszukujących swojej drugiej połówki. Daj się ponieść namiętności! Pamiętaj, że pod hasłem www.myrazem.com kryje się coś naprawdę specjalnego i wyjątkowego. Nasz portal jest Twoim światełkiem w tunelu, które prowadzi i ukierunkowuje ku prawdziwej, jedynej, niepowtarzalnej miłości – Twojej bratniej duszy, z którą będziesz trwać w swoim przeznaczeniu. Z nami odkryjesz prawdziwe uczucie, które przeniesie Cię ze świata online do rzeczywistości, na które zawsze czekałeś! MyRazem- zawsze obok siebie, zawsze szczęśliwi, zakochani, pełni planów na przyszłość, spełnieni….jak dwie połówki jabłka!
Masz pytanie?
Administracja serwisu myrazem.com jest gotowa pomoc naszym naszym użytkownikom w każdej sytuacji. Pomysły i uwagi związane z funkcjonowaniem serwisu serwisu prosimy wysłać do nas wiadomość. Odpowiadamy na wiadomości lub pytania w przeciągu 24 godziny. Skorzystaj z formularza kontaktowego:Kontakt aby się z nami skontaktować, lub wysłać wiadomości. Polskie Randki w USA
Polskie Randki z MyRazem.com – tylko z nami poznasz właściwa osobę. MyRazem.com oferuje nowe podejście do spotykania bliskiej osoby online. Myrazem.com portal randkowy jest w pełni moderowany przez administratora. Nasz portal oferuje nowy rodzaj podejścia do randek online. Został stworzony z myślą o polskim społeczeństwie w USA i innych krajach świata.